Loading
post image

Перлина Одеси – 2017

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
Кравченко Оксана
Одеса / Україна
10 - 11.06.2017

Conformance with the schedule

4.71/5

Dressing rooms

4.07/5

Design and comfort of the hall

4.79/5

Lighting

5.00/5

Music

4.29/5

Average value

4.57/5

Evaluation done with  14  user(s)
Last feedback date  12.06.2017 10:48

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ВСЕСВІТНЯ ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (WDSF)

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (ВФТС)

ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВФТС

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «ЕЛІТ ДАНС»

 

 

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання  з танцювального спорту


 

«ПЕРЛИНА ОДЕСИ – 2017»

 

Дата проведення : 10 – 11 червня 2017 р.

Місце проведення : м. Одеса, вул. Новоберегова 94, спортивно-оздоровчий комплекс «Університет» (район 8-ї ст. Великого Фонтану)

 

СУДДІ :

Участь у класифікаційних змаганнях у якості судді можлива лише відповідно отриманій суддівській категорії за умови дійсної ліцензії будь-якої танцювальної організації на 2017 рік та наявної книжки судді. Суддівство у класифікаційних змаганнях здійснюється суддями відповідних категорій за умови on-line заявки на суддівство до 8 червня 2017 року

 

Правила:

ЗМАГАННЯ ПРОВОДЯТЬСЯ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ПРАВИЛ ВФТС ТА WDSF.

Існують обмеження по фігурам та костюмам , а також у вікові обмеження для учасників за роком народження. У класифікаційних змаганнях пари можуть брати участь  у своєму класі і у категорії на клас вище або у старшій віковій категорії згідно правил WDSF (учасники категорії Ювенали 1 у категорії Ювенали 2 , Юніори 1 відповідно у категорії Юніори 2 , Юніори 2 у категорії Молодь , Молодь у категорії Дорослі).

Згідно правил ВФТС учасники категорії ДЕБЮТ НЕ МАЮТЬ ПРАВА ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ В КАТЕГОРІЇ ШКОЛА! КАТЕГОРІЯ  ДЕБЮТ – 1-Й РІК НАВЧАННЯ , КАТЕГОРІЯ ШКОЛА – 2-Й РІК НАВЧАННЯ .

 

РЕЄСТРАЦІЯ :

  • Реєстрація пар у класифікаційних категоріях відбувається за класифікаційними книжками будь-яких організацій , що займаються розвитком танцювального спорту в Україні. Реєстрація пар у категоріях «Школа»  та «Дебют» здійснюється за копією свідоцтва про народження.
  • Реєстрація спортсменів завершується за 30 хвилин до початку кожного відділення змагань. По закінченні реєстрації до реєстрація пар НЕМОЖЛИВА!
  • Попередня реєстрація (для пар м. Одеси обов’язкова) 9 червня 2017 року.

 

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:

  • Дебют , Школа – 150 грн. з учасника за програму
  • Н, Е, Д класи - 200 грн. з учасника за програму
  • Відкритий клас, Rising Star - 250 грн. з учасника за програму

 

Вхідний квиток для супроводжуючих осіб – 150 грн . за цілий день.

Мiсце за столиком  додатково 100 грн до вхiдного квитка за одне вiддiлення.

БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ ЗА СТОЛИКАМИ  МОЖЛИВО ДО 9 ЧЕРВНЯ ВКЛЮЧНО  ЗА ТЕЛЕФОНОМ  (098) 591-01-50 ( Ірина )

 

Нагородження:

В категорії “Дебют” та “Школа” медалями  нагороджуються всі учасники змагань!

 

ВАС ЧЕКАЄ ГАРНИЙ НАСТРІЙ , ЯСКРАВЕ СОНЕЧКО,

НАЙТЕПЛІШЕ ЧОРНЕ МОРЕ ТА ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ

 

ОКСАНА КРАВЧЕНКО ( 093-420-56-85)

Couples / Entries  547 / 978
Categories10 June, Saturday11 June, Sunday
09:3015:0019:0010:0014:0018:00
1 Juveniles 1 (6) LA - 6 ST - 4
2 Juveniles 2 (11) LA - 9 ST - 6
3 Juniors 1 (7) LA - 6 ST - 5
4 Juniors 2 (11) ST - 9 LA - 7
5 Youth (9) ST - 4 LA - 6
6 Juniors 1 Rising Star (10) LA - 7 ST - 5
7 Juniors 2 Rising Star (14) ST - 11 LA - 10
8 Youth+Adult Rising Star (10) ST - 3 LA - 9
9 Juveniles 1 D (6) ST - 3, LA - 4 8 dances - 3
10 Juveniles 2 D (15) ST - 12, LA - 12 8 dances - 6
11 Juniors 1 D (21) ST - 17, LA - 17 8 dances - 6
12 Juniors 2 D (17) ST - 7, LA - 15 8 dances - 3
13 Youth+Adult D (9) ST - 7 LA - 5
14 Juveniles 1 E (15) ST - 13, LA - 15 6 dances - 6
15 Juveniles 2 E (28) ST - 21, LA - 22 6 dances - 11
16 Juniors 1 E (16) ST - 12, LA - 14 6 dances - 8
17 Juniors 2 E (11) ST - 7, LA - 7 6 dances - 6
18 Children Beginners (1) W-Q-C-J - 1
19 Juveniles 1 Beginners (19) W-Q-C-J - 19
20 Juveniles 2 Beginners (22) W-Q-C-J - 22
21 Juniors 1 Beginners (16) W-Q-C-J - 16
22 Juniors 2 Beginners (7) W-Q-C-J - 7
23 Children 1 School W-C-J
24 Children 2 School (12) W-C-J - 12
25 Juveniles 1 School (37) W-C-J - 37
26 Juveniles 2 School (24) W-C-J - 24
27 Juniors 1 School (21) W-C-J - 21
28 Juniors 2 School (2) W-C-J - 2
29 Children 1 Debut (2) W-C - 2
30 Children 2 Debut (23) W-C - 23
31 Juveniles 1 Debut (35) W-C - 35
32 Juveniles 2 Debut (11) W-C - 11
33 Juniors 1+2 Debut (1) W-C - 1
34 Children 1 Solo Debut (15) W-C - 15
35 Children 1 Solo School (5) W-C-J - 5
36 Children 2 Solo Debut (48) W-C - 48
37 Children 2 Solo School (42) W-C-J - 42
38 Children 2 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
39 Children 2 Solo (1) ST - 1, LA
40 Juveniles 1 Solo Debut (43) W-C - 43
41 Juveniles 1 Solo School (75) W-C-J - 75
42 Juveniles 1 Solo N (41) W-Q-C-J - 41
43 Juveniles 1 Solo (6) ST - 6, LA - 2
44 Juveniles 2 Solo Debut (7) W-C - 7
45 Juveniles 2 Solo School (17) W-C-J - 17
46 Juveniles 2 Solo N (16) W-Q-C-J - 16
47 Juveniles 2 Solo (10) ST - 5, LA - 9
48 Juniors 1+2 Solo School (11) W-C-J - 11
49 Juniors 1+2 Solo N (14) W-Q-C-J - 14
50 Juniors 1+2 Solo (13) LA - 13
Total by section1986257387160114
Couples / Entries  547 / 978
JudgesCity / Country
Яровенко ОлександраОдеса / Україна
Ленець РусланСамбір / Україна
Васюта АнтонКонотоп / Україна
Даньков СергійЧернівці / Україна
Кириєнко ДмитроСлавутич / Україна
Красківська ЮліяСлавутич / Україна
Артамонов ДенисОдеса / Україна
Кривенко ГаннаОдеса / Україна
Левицький ОлегЛьвів / Україна
Ніколайчук ВолодимирКоростень / Україна
Городинська АнастасіяЧернівці / Україна
Радух ЮрійЛьвів / Україна
Чолан Мар'янХмельницький / Україна
Іліка ВіталійЧернівці / Україна
Дібров ВіталійОдеса / Україна
Турків АндрійЛьвів / Україна
Крючков ДмитроСуми / Україна
Радіонов АртемЖитомир / Україна
Соломко ВікторХмільник / Україна
Гафонов АртемКиїв / Україна
Однороб МаринаКуп'янськ / Україна
Балашова ОксанаКропивницький / Україна
Спінул ІгорКропивницький / Україна
Явдошик АллаЛьвів / Україна
Керецман ТетянаПеречин / Україна
Костина СергійОдеса / Україна
Попович ПавлоОдеса / Україна
Горобець МиколаХмельницький / Україна
Дикий ІгорЧеркаси / Україна
Тракалюк ТетянаКиїв / Україна
Громова ЮлияСергіївка / Україна
Товмасян АраратОдеса / Україна
Бевзюк ОлексійОдеса / Україна
Чібішев ІгорКиїв / Україна
Федотова ЛіліяОдеса / Україна
Болтоматіс РусланОдеса / Україна
Земляний ДмитроПодільск / Україна
Луценко ЯрославПавлоград / Україна
Гусаков РоманМиколаїв / Україна
Речицкая ОльгаОдеса / Україна
Слободян СергейОдеса / Україна
Панченко ЄвгенОдеса / Україна
Бевзюк ОлександрОдеса / Україна