Loading
post image

Volyn Open - 2017

Чемпіонат України Ювенали 2 ст, Юніори 1 лат
Кузнєчихіни Станіслав і Софія
Володимир-Волинський / Україна
25 - 26.03.2017

 

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

                                                   АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                     КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ “STARLIGHT”

 

“Volyn Open – 2017”

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ  Juvenile 2 St, Junior 1 Lat

 

25-26 БЕРЕЗНЯ 2017 року

СПОРТКОМПЛЕКС (біля стадіону ОЛІМПвул. Драгоманова 20,  Володимир-Волинський, Україна

 

25 БЕРЕЗНЯ у IV ВІДДІЛЕННІ ВІДБУДЕТЬСЯ ШОУ 

3-х РАЗОВИХ ЧЕМПІОНІВ СВІТУ WDC AL, 2 РАЗОВИХ ПЕРЕМОЖЦІВ BLACKPOOL DANCE FESTIVAL,

UK OPEN, INTERNATIONAL, ЧЕМПІОНІВ ПОЛЬЩІ, ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ

MAREK KOSATY & PAULINA GLAZIK

 

Танцювальний майданчик: 300 м2

 

Умови проведення:

усі учасники допускаються до змагань тільки в спеціальному взутті. Наявність накаблучників у дівчат обов’язкова.

 

Суддівство:

запрошені судді з США, Ізраілю, Словаччини, Польщі, Молдови, Білорусі, Росії, Грузії, України, а також,  судді усіх всеукраїнських танцювальних організацій відповідних категорій. Судді працюватимуть незалежно від своїх пар.

Головний суддя змагань – Прочко Юрій (Львів).

 

Реєстрація пар:

  • реєстрація пар категорії «Дебют» та «Школа» можлива за свідоцтвами про народження;
  • попередня заявка обов’язкова до 23.03. 2017р. на www.Flymark.dance до 23:00;

 

  • реєстрація суддів також є ОБОВ`ЯЗКОВОЮ на www.Flymark.dance до 23:00
  • реєстрація закінчується за 40 хвилин до початку відділення ;

 

Фінансові умови:

Змагання проводяться з благодійною метою. Добровільні пожертви для учасників та глядачів становлять :

  • категорії «Дебют», «Ш», «Н», «Е» 150 грн. з особи за програму (10 Euro per person);
  • категорії «Д», «С», «Rising Stars»  класу  200 грн. з особи за програму (15 Euro per person);
  • категоріі «OPEN»250 грн. з особи за программу (15 Euro per person);
  • категорії «ProAM» - 500 грн. з пари за одну программу (25 Euro per person);
  • категорії ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ300 грн. з особи за программу (20 Euro per person);
  • категорія «КУБОК ОДНОГО ТАНЦЮ» - 100 грн. з особи за програму (5 Euro per person)
  • Вхід для глядачів - 150 грн. на один день змагань, VIP зона +70 грн. за місце на одне відділення.. Для пенсіонерів та студентів знижка 50% при наявності документа!!! Вхід для глядачів на два дні змагань – 250 грн.

 

Замовлення столиків: за номером (093) 997 99 55 (ВІТАЛІЙ)

 

ПРОЖИВАННЯ:

оргкомітет розміщує учасників та тренерів згідно попередніх заявок, в іншому випадку – поселення проводиться самостійно. ЗАЯВКИ НА ПРОЖИВАННЯ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ДО 18 березня 2017 р.

Звертайтеся за тел..: 093 997 99 47 Станіслав

 

Нагородження:

Усі фіналісти нагороджуються дипломами, призери та переможці кожної категорії – медалями, кубками (1,2 та 3 місця).

Усі учасники категорій «Дебют», «Школа» нагороджуються дипломами та медалями.

 

З питаннями та пропозиціями звертайтесь до організатора конкурсу:  093 997 99 47, 097 665 19 09, 099 332 08 30 – Станіслав Кузнєчихін

 

До зустрічі на змаганнях у нашому мальовничому місті !!!


З повагою, Станіслав Кузнєчихін та Софія Кузнєчихіна

 

Couples / Entries  433 / 897
Categories25 March, Saturday26 March, Sunday
10:0013:0016:0019:0010:0013:00
1 Baby Debut 3-5y. (6) W-C - 6
2 Children Debut 6-7y. (27) W-C - 27
3 Children Debut Solo 6-7y. (40) W-C - 40
4 Juveniles 1 Debut (6) W-C - 6
5 Juveniles 1+2 Debut Solo (19) W-C - 19
6 Juveniles 2 Debut (3) W-C - 3
7 Children School 6-7 y. (12) W-C-J - 12
8 Children School Solo 6-7 y. (37) W-C-J - 37
9 Juveniles 1 School (32) W-C-J - 32
10 Juveniles 2 School (7) W-C-J - 7
11 Juveniles 1+2 Solo School (43) W-C-J - 43
12 Juniors 1+2 School (3) W-C-J - 3
13 Juniors 1+2 Solo School (2) W-C-J - 2
14 School 1 (under 8) (7) W-Q-C-J - 7
15 School 2 (under 10) (15) W-Q-C-J - 15
16 School 3 (under 12) (6) W-Q-C-J - 6
17 School 4 (under 14) (5) W-Q-C-J - 5
18 Children N (7) W-Q-C-J - 7
19 Children Solo N (under 8) (2) W-Q-C-J - 2
20 Juveniles 1+2 Solo N (29) W-Q-C-J - 29
21 Juniors 1+2 Solo N (6) W-Q-C-J - 6
22 Juveniles 1+2 Solo E (13) ST - 10, LA - 9
23 Juniors 1+2 Solo E (8) ST - 4, LA - 6
24 Juveniles 1+2 Solo D (6) ST - 2, LA - 5
25 Juniors+Youth Solo D (6) ST, LA - 6
26 Cup Single dance (27) Cha-cha-cha - 25 Jive - 24
27 Juveniles 1 N (19) W-Q-C-J - 19
28 Juveniles 2 N (17) W-Q-C-J - 17
29 Juniors 1+2 N (12) W-Q-C-J - 12
30 Juveniles 1 E (12) ST - 7, LA - 10
31 Juveniles 2 E (14) ST - 13, LA - 12
32 Juniors 1 E (22) ST - 19, LA - 19
33 Juniors 2 E (10) ST - 7, LA - 9
34 Hobby E (5) ST - 4, LA - 5
35 Juveniles 1 D (6) ST - 3, LA - 6
36 Juveniles 2 D (14) ST - 9, LA - 12
37 Juniors 1 D (25) ST - 18 LA - 18
38 Juniors 2 D (12) ST - 8, LA - 11
39 Youth+Adult D (10) ST - 6, LA - 7
40 Juniors 1 C (17) ST - 8 LA - 14
41 Juniors 2 C (11) ST - 6 LA - 11
42 Youth+Adults C+B (14) ST - 12 LA - 9
43 Juveniles 1 Rising Stars (4) ST - 2 LA - 3
44 Juveniles 2 Rising Stars (13) ST - 9 LA - 11
45 Juniors 1 Rising Stars (15) ST - 7, LA - 10
46 Juniors 2 Rising Stars (9) ST - 7 LA - 4
47 Youth+Adult Rising Stars (14) ST - 8, LA - 10
48 Juveniles 1 Open (5) ST - 4, LA - 3
49 Juveniles 2 Open (10) LA - 10
50 Juniors 1 Open (5) ST - 5
51 Juniors 2 Open (8) ST - 5 LA - 4
52 Youth 1 Open (8) LA - 6 ST - 5
53 Youth 2+Youth Open (7) ST - 2 LA - 5
54 Seniors Open LA ST
55 Hobby D (7) ST - 5, LA - 3
56 Juveniles 1 Championship (21) ST - 21
57 Juniors 1 Championship (31) LA - 31
58 Pro-Am Challenge 2 Dance ST, LA
59 Pro-Am Challenge 3 Dance ST, LA
60 Pro-Am Challenge 5 Dance (1) ST, LA - 1
Total by section119122117134256149
Couples / Entries  433 / 897
JudgesCity / Country
Glazik Paulina Bydgoszcz / Poland
Graur Daniel Chisinau / Moldova
Graur Daniel Chisinau /
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Isakhanov Albert Тбілісі /
Kosaty Marek Bydgoszcz / Poland
Kosaty Marek Bydgoszcz /
Popovici Anatolie Chisinau / Moldova
Popovici Anatolie Elegance /
Trilissky Anatoly No city Israel / Israel
Trilissky Anatoly Israel /
Xamutovskaja Olga Arabesk / Belorus
Xamutovskaja Olga Arabesk /
Артинюк Віталій Луцьк / Україна
Артинюк Віталій Луцьк /
Астремська Людмила Київ / Україна
Астремська Людмила Київ /
Барна Сергій Львів / Україна
Барна Сергій Львів /
Безпрозванний Сергій Одеса / Україна
Безпрозванний Сергій Одеса /
Бешта Іванна Ковель / Україна
Бешта Іванна Ковель /
Бєлоусов Олександр Одеса / Україна
Біскупська Олена Тернопіль /
Бобель Михайло Львів /
Бобель Андрій Львів / Україна
Бобель Андрій Львів /
Божик Ірина Володимир-Волинський / Україна
Божик Ірина Володимир-Волинський /
Бронніков Євген Полтава / Україна
Бронніков Євген Полтава /
Великголова Діана Чернівці / Україна
Великголова Діана Чернівці /
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький /
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Гадяцька Юлія Львів /
Галайко Андрій Ковель / Україна
Галайко Андрій Ковель /
Горовецький Олександр Коцюбинське / Україна
Горовецький Олександр Київ /
Гулевата Юлія Хмельницький / Україна
Гулевата Юлія Хмельницький /
Гулеватий Дмитро Хмельницький / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький /
Джум Олександр Рівне / Україна
Джум Олександр Рівне /
Дзюбан Сергей Могилев / Belorus
Дзюбан Сергій Могильов /
Дибань Людмила Київ /
Додонча Юрій Одеса /
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Єгоров Дмитро Київ /
Ільїнов Максим Львів /
Карайван Олександр Львів / Україна
Карайван Олександр Львів /
Караченцев Володимир Харків /
Карнас Тарас Тернопіль / Україна
Карнас Тарас Тернопіль /
Кашевський Олександр Луцьк / Україна
Киричик Леся Луцьк / Україна
Киричик Леся Луцьк /
Китаєва Віоллета Київ /
Кожевніков Максим USA /
Константинов Дмитро Коцюбинське /
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Куценко Галина Кременчук / Україна
Куценко Галина Кременчук /
Лаптєва Олександра Львів /
Лис Наталія Володимир-Волинський / Україна
Лис Наталія Володимир-Волинський /
Лисенко Альберт Харків / Україна
Лисенко Альберт Харків /
Марюк Ірина Стрий / Україна
Марюк Ірина Стрий /
Муж Богдан Львів / Україна
Муж Богдан Львів /
Мурзин Павел Київ /
Мурзін Павло Київ / Україна
Нетлух Ольга Львів / Україна
Нетлух Ольга Львів /
Ніколенко Ірина Нововолинськ / Україна
Ніколенко Ірина Нововолинськ /
Опаленик Тарас Львів / Україна
Опаленик Тарас Львів /
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль /
Панченко Євген Одеса /
Пігулевський Владислав Київ /
Подолинна Юлія Львів / Україна
Подолинна Юлія Львів /
Покідько Ліля Тернопіль /
Ракевич Аліна Львів / Україна
Ракевич Аліна Львів /
Рибак Сергій Київ /
Русенюк Яна Київ /
Савчук Костянтин Львів / Україна
Савчук Костянтин Львів /
Сидоренко Ілля Київ / Україна
Сидоренко Ілля Київ /
Слєсаренко Сніжанна Южне / Україна
Слєсаренко Сніжанна Южне /
Ташлікович Роман Рівне /
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Ткачук Ігор Ковель /
Турків Андрій Львів / Україна
Фурман Владина Луцьк /
Хлян Максим Львів / Україна
Хлян Максим Львів /
Цвячка Александр Черкаси / Україна
Цвячка Александр Черкаси /
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
ArabeskArabesk / Belorus4/7 3/4
EleganceChisinau / Moldova3/14 3/14
Step upChisinau / Moldova10/28 10/28
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine5/17 4/9
StilKotsubinske / Ukraine4/21 4/15
ModernKovel / Ukraine42/63 38/57
ElegiyaKremenchuk / Ukraine12/36 11/35
AntreKremenets / Ukraine11/12 11/12
Dance AvenueKyiv / Ukraine7/9 7/9
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine3/17 3/15
FavorKyiv / Ukraine3/4 2/3
Flesh-KristalKyiv / Ukraine14/34 11/26
Inter-DanceKyiv / Ukraine1/2 1/2
MifKyiv / Ukraine6/16 6/14
OLTEXKyiv / Ukraine2/4 2/4
RONDOKyiv / Ukraine8/23 6/16
SupadansKyiv / Ukraine1/1 0/0
TandemKyiv / Ukraine1/4 0/0
GratsiyaLebedyn / Ukraine4/8 0/0
-LUBLIN / Poland1/4 1/2
MiridansLuninec / Belorus5/18 0/0
Energiya dobraLutsk / Ukraine2/4 0/0
FortunaLutsk / Ukraine16/18 9/9
Grand DansLutsk / Ukraine16/32 13/27
RitmLutsk / Ukraine21/31 18/24
SK-DENSLutsk / Ukraine2/3 2/3
AelitaLviv / Ukraine8/34 5/17
AnDensLviv / Ukraine7/14 5/10
BravoLviv / Ukraine1/6 1/2
CrystalLviv / Ukraine10/25 9/19
EdelveysLviv / Ukraine2/2 1/1
ElegantLviv / Ukraine1/2 1/2
EmpireLviv / Ukraine4/11 3/7
EstetLviv / Ukraine6/14 5/12
FLORIOLviv / Ukraine4/8 4/8
ORIGINALLviv / Ukraine3/7 0/0
SharmLviv / Ukraine8/12 3/5
VikadansLviv / Ukraine10/27 6/13
YOUSTARLviv / Ukraine3/3 3/3
KaprizMogilev / Belorus7/27 1/2
AllyurOdesa / Ukraine6/6 5/5
Belyy KlubOdesa / Ukraine3/11 1/2
DYuSSh №1Odesa / Ukraine9/24 7/19
Imperiya Odesa / Ukraine2/2 2/2
GreysVolodymyr-Volynskyy / Ukraine2/2 2/2
KoloritVolodymyr-Volynskyy / Ukraine16/17 16/17
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine91/268 81/231
Szkola Tanca "Myka"Zamosc / Poland1/1 0/0
Star-stepZdolbuniv / Ukraine1/4 1/4
ModernМиколаїв / Ukraine1/1 0/0
A-DensНововолинськ / Ukraine1/3 1/3
Bogus Нововолинськ / Ukraine5/5 4/4
MilleniumНововолинськ / Ukraine14/14 14/14
PerlinaНововолинськ / Ukraine9/14 9/14
Avia-DensПолтава / Ukraine2/9 2/9
15Рівне / Ukraine1/3 1/2
AstraРівне / Ukraine5/14 5/14
FortunaРівне / Ukraine5/9 0/0
TenDanceРівне / Ukraine9/10 8/9
Vega-DanceРівне / Ukraine15/29 9/14
ProlisokСтрий / Ukraine22/30 20/27
AlyansТернопіль / Ukraine3/11 3/8
ArsТернопіль / Ukraine3/3 0/0
KvikstepТернопіль / Ukraine1/1 1/1
VivatТернопіль / Ukraine8/22 6/13
ЄvrodansТернопіль / Ukraine1/3 1/3
PromenadХерсон / Ukraine1/1 1/1
AktsenTХмельницький / Ukraine5/10 4/9
EdelveysХмельницький / Ukraine2/8 2/6
STILЧеркаси / Ukraine10/23 9/14
DanceLifeЧернівці / Ukraine3/10 2/6
MechtaЮжне / Ukraine4/15 4/15