Loading
post image

Чемпіонат України 2016

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ 2016 РОКУ. Відкриті змагання зі спортивного танцю «Кубок Печерська 2016»
Соронович Ігор та Бойко Оксана
Київ / Україна
11 - 12.06.2016

 

            

 

СТАНОМ на 17 травня 2016 р.


Міністерство молоді та спорту України
Спортивний Комітет України
Асоціація Спортивного Танцю України
КСТ НУФВСУ «Супаданс» м. Київ


ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2016


Назва: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ 2016 РОКУ
              Відкриті змагання зі спортивного танцю «Кубок Печерська 2016»


Дата: 11 та 12 червня 2016 року


Місце: Київ, вул. Фізкультури, 1, НУФВСУ, ігрова зала корпусу №5, ст. метро «Олімпійська»

 

ON-LINE (НАЖИВО!!!) ТРАНСЛЯЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НА САЙТІ WWW.FLYMARK.COM.UA


Судді:

BARRY Lorraine (England), BIZOKAS Arunas (USA), COLANTONI Valerio (Italy), CUTLER Matthew (England), DUKNAUSKAS Vytautas (Lithuania), GIORGIANNI Massimo (Italy), KAZYRA Aliaksandr (Belarus), KOBYUK Igor (Ukraine), KONDRATIEV Maksim (Moldova), KONDRATIEVA Irina (Moldova), KOZHEVNIKOV Maxim (USA), KRYKLYVYY Vyacheslav (Ukraine), KRYSANOVA Kateryna (Ukraine), NORDIN Goran (England), ORSCHITT Bianka (Germany), PIANKOV Lev (Russia), PLETNEV Leonid (Russia), SUHORUCICO Victoria (Greece), WILKINS Jonathan (USA), VLOKH Dmytro (Ukraine), VLOKH Svyatoslav (Ukraine)


Заявки:

Заявки танцювальних пар приймаються не пізніше 9-го червня 2016 р. до 23.00!

www.flymark.com.ua          www.udsa.com.ua         www.supadance.com.ua


Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

 

Реєстрація:


До участі у змаганнях допускаються всі танцювальні пари України !!!


Реєстрація збірних команд областей в Чемпіонаті України (групи №№1 - 8) тільки після надання ОРИГІНАЛУ належним чином заповненої заявки та класифікаційних книжок АСТУ, дійсних на 2016 р. Реєстрація танцювальних пар у відкритих змаганнях (групи №№11 - 26) відбувається на підставі класифікаційних книжок, дійсних на 2016 р.


Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 10-го червня 2016 р. з 12.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу№5 НУФВСУ.


Реєстрація київських пар в день змагань можлива тільки за умови сплати додаткового внеску 100 грн.!


Стартові внески:

З учасника за програму:

  • 350 грн. (групи №№1 - 8, 10 - 17),
  • 300 грн. (групи №№18 - 26),
  • 600 грн. (група №9).

 

Вхідні та столики:

  • 150 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем на трибуні.
  • 200 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем за столиком.


Призи:

Всі призери нагороджуються кубками та медалями, всі фіналісти – дипломами та пам’ятними призами.

 


Тренувальні збори:

8-9-10 червня, групові заняття, практика та індивідуальні уроки (Бронь: soronovych@ukr.net)


BARRY Lorraine, GIORGIANNI Massimo, BIZOKAS Arunas, COLANTONI Valerio, PLETNEV Leonid, WILKINS Jonathan, CUTLER Matthew, ORSCHITT Bianka, NORDIN Goran, KRYKLYVYY Vyacheslav, KOZHEVNIKOV Maxim, VLOKH Dmytro, KRYSANOVA Kateryna

 

НАШІ ПАРТНЕРИ:

 

                     

 

                                         

 


Організатори:


АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ                                                         КСТ НУФВСУ «СУПАДАНС», КИЇВ

Святослав Влох, Президент АСТУ                                                                                        Ігор Соронович, +38 066 283 78 60
Тел. моб.(067) 442 7534                                                                                                          Оксана Бойко: +38 066 424 18 22
E-mail: vlokh@udsa.com.ua www.udsa.com.ua                                                                  www.supadance.com.ua

 


JudgesCity / Country
BARA Boleslaw Poland /
BARRY Lorraine England /
BIZOKAS Arunas USA /
COLANTONI Valerio Italy /
CONDRATIEV Maksim Moldova /
CONDRATIEVA Irina Moldova /
CUTLER Matthew England /
DUKNAUSKAS Vytautas Lithuania /
GIORGIANNI Massimo Italy /
GOLOVASHCHENKO Ruslan Ukraine /
KAZYRA Aliaksandr Belarus /
KOBYUK Igor Ukraine /
KOZHEVNIKOV Maxim USA /
KRYKLYVYY Vyacheslav Ukraine /
KRYSANOVA Kateryna Ukraine /
LAPTIEVA Oleksandra Ukraine /
NORDIN Goran England /
ORSCHITT Bianka Germany /
PIANKOV Lev Russia /
PLETNEV Leonid Russia /
SUHORUCICO Victoria Greece /
VLOKH Dmytro Ukraine /
VLOKH Svyatoslav Ukraine /
WILKINS Jonathan USA /
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
RoyaldansBila Tserkva / Ukraine1/2 1/1
FantaziyaBogorodchany / Ukraine1/1 1/1
MriyaBroshniv-Osada / Ukraine3/3 3/3
AlexDanceBrovary / Ukraine6/12 6/11
DKdanceDnipro / Ukraine2/3 1/1
GavanaDnipro / Ukraine5/18 3/7
KapelDnipro / Ukraine1/6 1/6
Liniya TantsaDnipro / Ukraine1/2 1/2
RenesansDnipro / Ukraine6/16 6/14
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine3/7 3/7
TandemDnipro / Ukraine1/2 1/2
Triumf plusDnipro / Ukraine5/12 5/11
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine9/21 6/15
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
Dance HallKharkiv / Ukraine1/1 1/1
DANCE MASTERSKharkiv / Ukraine1/1 1/1
EstrellaKharkiv / Ukraine2/10 2/8
ImidzhKharkiv / Ukraine4/6 4/6
KharkivKharkiv / Ukraine5/9 4/6
KredoKharkiv / Ukraine2/2 2/2
KristalKharkiv / Ukraine2/3 2/3
LegendaKharkiv / Ukraine16/35 14/24
LELKharkiv / Ukraine1/8 1/5
LisabondKharkiv / Ukraine4/11 3/9
MechtaKharkiv / Ukraine2/2 2/2
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine2/4 2/4
Prem'yerKharkiv / Ukraine4/10 4/6
PrestizhKharkiv / Ukraine2/6 0/0
ProfitKharkiv / Ukraine2/2 1/1
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine1/2 1/1
RichArtKharkiv / Ukraine2/6 2/5
SferaKharkiv / Ukraine4/7 4/6
Shkola Tantsyu MorozovikhKharkiv / Ukraine6/12 5/8
SiluetKharkiv / Ukraine4/8 2/6
Sputnik DanceKharkiv / Ukraine1/3 1/2
StarDanceKharkiv / Ukraine9/17 8/13
TangoKharkiv / Ukraine4/5 4/5
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine2/14 2/9
Top -DansKharkiv / Ukraine1/1 1/1
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine10/23 10/21
VoyazhKharkiv / Ukraine2/3 1/1
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine6/13 4/8
StilKotsubinske / Ukraine1/1 1/1
SerpantinKramatorsk / Ukraine2/4 2/4
ARTICOKryvy Rig / Ukraine1/2 1/2
MASTERSKryvy Rig / Ukraine2/5 1/1
MeridianKryvy Rig / Ukraine1/1 1/1
RakursKryvy Rig / Ukraine1/2 1/2
SpektrKupyansk / Ukraine5/10 5/10
All starsKyiv / Ukraine1/1 1/1
AltaKyiv / Ukraine7/19 6/13
AntaresKyiv / Ukraine1/1 1/1
AstraKyiv / Ukraine15/23 12/18
AvroraKyiv / Ukraine2/3 2/2
BalansKyiv / Ukraine8/20 7/11
BIG DanceKyiv / Ukraine8/8 6/6
Bodi FitKyiv / Ukraine16/22 12/14
Dance MaximumKyiv / Ukraine3/6 3/5
DANCE STARKyiv / Ukraine9/18 5/8
DanceLandKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dans MasterKyiv / Ukraine4/7 4/6
Dans MaysterKyiv / Ukraine2/3 1/2
Dans-stilKyiv / Ukraine8/14 7/9
Dans-TsentrKyiv / Ukraine17/26 13/17
DC-75Kyiv / Ukraine1/2 1/2
Dinamo-KiyivKyiv / Ukraine1/1 1/1
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine9/13 9/13
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine5/13 4/8
Euro Dance TeamKyiv / Ukraine1/1 0/0
FamilyKyiv / Ukraine2/2 1/1
FantomKyiv / Ukraine10/13 0/0
FavorKyiv / Ukraine21/38 16/24
FeyeriaKyiv / Ukraine2/3 2/2
ImidzhKyiv / Ukraine2/2 2/2
Inter-DanceKyiv / Ukraine21/27 20/26
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine2/3 2/3
MaksimumKyiv / Ukraine24/41 24/39
MifKyiv / Ukraine6/12 6/10
Nika-DansKyiv / Ukraine2/3 2/3
No clubKyiv / Ukraine4/6 4/4
Professional DanceKyiv / Ukraine2/6 2/4
ReveransKyiv / Ukraine2/3 2/2
Rick RoseKyiv / Ukraine20/52 20/36
RONDOKyiv / Ukraine6/11 6/11
Royal DanceKyiv / Ukraine3/4 3/4
SerpantinKyiv / Ukraine2/3 1/1
ShansKyiv / Ukraine15/38 15/36
SoulDanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
Special oneKyiv / Ukraine5/5 5/5
Sport-DansKyiv / Ukraine4/7 3/4
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/1 1/1
StarDanceKyiv / Ukraine7/13 7/12
StarWayKyiv / Ukraine2/8 2/4
SupadansKyiv / Ukraine7/10 7/9
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine2/3 2/3
TEMPKyiv / Ukraine1/1 1/1
TORNADOKyiv / Ukraine3/3 3/3
UnisonKyiv / Ukraine1/2 1/2
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine2/3 0/0
Viktoriya AKyiv / Ukraine6/14 6/8
YurisKyiv / Ukraine4/4 4/4
YuventaKyiv / Ukraine18/31 12/21
TandemLubny / Ukraine6/13 1/1
KoronaLutsk / Ukraine1/2 1/2
AnDensLviv / Ukraine1/2 1/2
CrystalLviv / Ukraine9/25 8/17
Dance 42Lviv / Ukraine1/4 1/3
ORIGINALLviv / Ukraine1/1 1/1
VikadansLviv / Ukraine8/23 7/13
Belaya AkatsiyaOdesa / Ukraine4/12 4/12
Belyy KlubOdesa / Ukraine6/18 5/14
DiamantOdesa / Ukraine4/15 3/9
DYuSSh №1Odesa / Ukraine9/29 7/19
GarmoniyaOdesa / Ukraine1/2 1/2
Imperiya Odesa / Ukraine2/3 2/3
Number OneOdesa / Ukraine1/2 1/1
San-RemoOdesa / Ukraine2/6 2/6
VIZAVIOdesa / Ukraine1/2 1/2
BoleroVinnitsa / Ukraine6/14 1/1
DebyutVinnitsa / Ukraine1/1 1/1
OlimpiyaVinnitsa / Ukraine1/2 0/0
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine7/10 0/0
DSFVyshgorod / Ukraine5/8 3/5
BravoZaporizhzhya / Ukraine4/11 4/9
Dinamo-ZaporizhzhyaZaporizhzhya / Ukraine4/11 4/8
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine4/7 4/6
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine8/23 8/18
Imperiya tantsyuZaporizhzhya / Ukraine3/4 3/3
Inter DansZaporizhzhya / Ukraine4/18 3/7
L'DanceZaporizhzhya / Ukraine3/3 3/3
MaksimumZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
ProminZaporizhzhya / Ukraine1/1 0/0
FeeriyaМелітополь / Ukraine2/3 2/2
Step by stepМелітополь / Ukraine2/8 2/4
Viktoriya PrestizhМелітополь / Ukraine1/2 0/0
GarmoniyaМиколаїв / Ukraine2/8 1/5
GratsiyaМиколаїв / Ukraine1/3 1/1
ModernМиколаїв / Ukraine3/6 2/3
ProfiМиколаїв / Ukraine2/2 2/2
DinamoОвідіополь / Ukraine1/2 1/2
AccentПолтава / Ukraine1/2 1/2
FestivalПолтава / Ukraine1/1 1/1
Gold StarПолтава / Ukraine4/8 4/8
Mayster-DansПолтава / Ukraine3/7 2/4
RitmПолтава / Ukraine2/4 0/0
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine7/14 6/13
LiniyaРівне / Ukraine1/4 0/0
TvistСтарокостянтинів / Ukraine1/2 1/1
SMAFTСуми / Ukraine6/16 6/16
GrandeТернопіль / Ukraine3/4 3/4
VivatТернопіль / Ukraine2/3 2/2
LatinosХерсон / Ukraine3/5 3/4
Dans-TsentrХмельницький / Ukraine1/2 1/2
ImperialХмельницький / Ukraine2/4 1/1
USPIKhХмельницький / Ukraine10/24 9/18
LileyaЧеркаси / Ukraine4/25 3/4
DanceLifeЧернівці / Ukraine9/13 9/11
LibidЧернівці / Ukraine2/5 2/4
NikaЧернігів / Ukraine1/2 1/2
MechtaЮжне / Ukraine1/4 1/3