Loading
post image

КАШТАНИ КИЄВА 2016

Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс»
Соронович Ігор та Бойко Оксана
Київ / Україна
29.05.2016

 

            

Станом на 11.05.2016 р.


АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Київська міська державна адміністрація
Головне управління по фізичній культурі та спорту міста Києва
Печерська у місті Києві районна державна адміністрація
Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»


запрошують Вас на Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

 

"КАШТАНИ КИЄВА 2016"

 

29 травня 2016 року


Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

Судді:

Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.com.ua !!!!!!!!!!!


Правила:

Відповідно до Правил змагань зі спортивного танцю, затверджених Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту (дивись сайт АСТУ: www.udsa.com.ua)


Заявки:

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.com.ua не пізніше 26-го травня (ЧЕТВЕР, 23:59)
Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!


Реєстрація:

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2016 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.
Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 27-го травня 2016 р. з 12.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.


Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 50 грн!!!


Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

  • 200 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 15;
  • 250 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 16 по 38.
  • 100 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем на трибуні.
  • 150 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем за столиком.


Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

 

Партнери змагань:

 

                      

 

                                     

 


Організатори:

КСТ НУФВСУ «СУПАДАНС» - Ігор Соронович та Оксана Бойко
Телефон/Факс (044) 251 8273, E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

 

JudgesCity / Country
0 0 Київ / Україна
Skorova Yuliia Київ / Україна
Skorova Yuliia Київ /
Аржевитина Вероника Київ /
Аржевітіна Вероніка Київ / Україна
Балагула Ірина Харків /
Береговий Мирослав Київ / Україна
Береговий Мирослав Київ /
Билиневич Альона Вишгород /
Бойченко Дмитро Київ / Україна
Бойченко Дмитро Київ /
Босецький Сергій Київ /
Бреус Вікторія Бровари /
Васін Олег Київ / Україна
Васін Олег Київ /
Вороная Екатерина Київ /
Воронова Ірина Київ /
Головащенко Олена Київ /
Гончаров Володимир Київ / Україна
Гончаров Володимир Київ /
Григорович Віталій Київ / Україна
Григорович Віталій Київ /
Гучко Софія Київ / Україна
Гучко Софія Київ /
Дибань Людмила Київ /
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ /
Зирянова Катерина Київ /
Зирянова Тетяна Київ /
Игнатенко Наталия Київ /
Ігнатенко Наталія Київ / Україна
Ільїна Олена Київ / Україна
Ільїна Вікторія Київ / Україна
Ільїна Вікторія Київ /
Ільїна Яна Київ /
Калістов Михайло Київ /
Камінська Юлія Велика Димерка / Україна
Кобюк Ігор Київ /
Левіт Світлана Київ /
Легенька Ксенія Львів / Україна
Легенька Ксенія Львів /
Лисенко Жанна Корсунь-Шевченківський / Україна
Лисенко Жанна Корсунь-Шевченківський /
Литвиненко Михайло Київ / Україна
Митченко Мария Київ /
Огійчук Ігор Київ / Україна
Огійчук Ігор Київ /
Олех Євгеній Київ / Україна
Олех Євгеній Київ /
Орел Сергій Київ /
Переводчик Антон Київ / Україна
Переводчик Антон Київ /
Переводчик Дар'я Київ /
Перепеча Ярослав Київ /
Поворознюк Илона Київ /
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Рожкова Тетяна Київ /
Савков Сергій Київ / Україна
Савков Сергій Київ /
Сіменчук Альона Вишгород / Україна
Сіменчук Віталій Вишгород / Україна
Сіменчук Віталій Вишгород /
Соронович Ігор Київ /
Столяров Андрій Київ / Україна
Столяров Андрій Київ /
Фролов Валентин Черкаси / Україна
Фролова Віра Черкаси / Україна
Фролова Віра Черкаси /
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Хом'яченко Олеся Київ /
Черненко Нікіта Київ / Україна
Черненко Нікіта Київ /
Чернявський Іван Київ / Україна
Чернявський Іван Київ /
Чупира Антон Київ / Україна
Чупыра Антон Біла Церква / Україна
Шапар Вероніка Велика Димерка /
Шинковська Катерина Київ / Україна
Шинковська Катерина Київ /
Яременко Iгор Київ / Україна
Яременко Iгор Київ /
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
SharmBoryspil / Ukraine1/2 1/2
ABSOLUTBrovary / Ukraine12/13 11/11
ElitaDnipro / Ukraine1/1 1/1
StarsKalynyivka / Ukraine2/2 2/2
TriumfKharkiv / Ukraine4/5 4/5
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine15/26 15/24
FavoritKropivnitskiy / Ukraine1/1 1/1
RakursKryvy Rig / Ukraine4/7 2/2
AdamantKyiv / Ukraine1/2 1/2
AlYansKyiv / Ukraine2/2 0/0
Art MotionKyiv / Ukraine1/3 1/1
AstraKyiv / Ukraine22/30 18/24
BalansKyiv / Ukraine8/18 7/15
BIG DanceKyiv / Ukraine14/15 12/12
Bodi FitKyiv / Ukraine17/29 14/23
CrystalKyiv / Ukraine8/10 8/10
Dance MaximumKyiv / Ukraine5/8 5/6
DanceLandKyiv / Ukraine5/7 5/7
Dans MaysterKyiv / Ukraine12/14 12/13
Dans-stilKyiv / Ukraine14/21 11/13
Dans-TsentrKyiv / Ukraine3/4 3/3
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine68/86 53/63
EliseDanceKyiv / Ukraine2/3 2/3
FamilyKyiv / Ukraine17/30 13/22
FavorKyiv / Ukraine12/16 9/10
FeyeriaKyiv / Ukraine1/4 1/2
FidelioKyiv / Ukraine4/4 4/4
Flesh-KristalKyiv / Ukraine2/2 2/2
Golden DanceKyiv / Ukraine2/3 1/1
IDSKyiv / Ukraine3/4 2/2
ImidzhKyiv / Ukraine13/13 13/13
Inter-DanceKyiv / Ukraine7/8 7/8
KaleydoskopKyiv / Ukraine1/1 1/1
MaksimumKyiv / Ukraine11/20 10/15
MifKyiv / Ukraine32/46 23/33
Original Dance SchoolKyiv / Ukraine14/28 11/19
ReveransKyiv / Ukraine1/2 1/2
Rick RoseKyiv / Ukraine21/43 18/34
Royal DanceKyiv / Ukraine3/5 3/5
SerpantinKyiv / Ukraine15/18 15/18
ShansKyiv / Ukraine12/19 8/11
Sport-DansKyiv / Ukraine17/19 13/15
Sputnik danceKyiv / Ukraine2/3 1/1
StarWayKyiv / Ukraine8/9 6/7
Step by stepKyiv / Ukraine3/3 3/3
SupadansKyiv / Ukraine4/5 3/4
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine3/3 3/3
TORNADOKyiv / Ukraine1/1 0/0
UnisonKyiv / Ukraine4/5 4/5
Viktoriya AKyiv / Ukraine9/13 9/11
YupiterKyiv / Ukraine3/4 3/4
YuventaKyiv / Ukraine19/29 13/21
TandemLubny / Ukraine1/2 1/1
AnDensLviv / Ukraine6/6 6/6
DiamantOdesa / Ukraine1/2 0/0
Sputnik DanceVelyka Dymerka / Ukraine4/5 4/5
DSFVyshgorod / Ukraine4/5 2/2
Love-DanceVyshgorod / Ukraine16/21 15/18
Dinamo-ZaporizhzhyaZaporizhzhya / Ukraine5/11 5/9
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/2
Gold StarПолтава / Ukraine4/6 2/2
LaDensСміла / Ukraine1/2 1/2
CrystalЧеркаси / Ukraine5/11 5/9
LileyaЧеркаси / Ukraine5/13 4/9