Loading
post image

KYIV OPEN 2016

XXIst International Open Dance Sport Competitions
Соронович Ігор та Бойко Оксана
Київ / Україна
26 - 27.11.2016

 

Status 04.10.2016

              

 

XXIst International Open Dance Sport Competitions

XXI-ші міжнародні змагання зі спортивного танцю

 

KYIV OPEN 2016

26 - 27 November 2016 / 26 - 27 листопада 2016

 

УВАГА ВНЕСЕНА ЗМІНА ДО ПРОГРАМИ ЗМАГАНЬ У ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ №12 – ЮНІОРИ 1 Rising Stars ( ST – 26.11.2016 a LA – 27.11.206)

 

Реєстрація:

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2016 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 25-го листопада 2016 р. з 10.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

ВСІ ІНОГОРОДНІ ПАРИ ТАКОЖ ЗАПРОШУЮТЬСЯ НА РЕЄСТРАЦІЮ В П’ЯТНИЦЮ!!!

Реєстрація київських пар в день змагань можлива тільки за умови сплати додаткового внеску 100 грн.!!!

 

ADJUDICATORS:

Bianka ORSCHITT (Germany), Krzysztof KULIG (Poland), Bryan WATSON (Germany), Carolyn SMYTH (Scotland), Elena KAZYRO (Belarus’), Harald FRAHM (Germany), Janusz BIALY (Poland), Jonathan WILKINS (USA), Jukka HAPALAINEN (Finland), Loraine BARRY (England), Lynn MARRINER (England), Massimo GIORGIANNI (Italy), Slavik KRYKLYVYY (Ukraine), Svyatoslav VLOKH (Ukraine), Vitalie LUCHIANOV (South Korea).


PLACE / МІСЦЕ:     

National University of Physical Education and Sports of Ukraine, Sports Hall, korpus 5, vul. Fizkultury 1, Kyiv, Ukraine / Ігрова зала, корпус №5, НУФВСУ, вул. Фізкультури, 1, Київ, Україна

 

RULES / ПРАВИЛА:  According to WDC and UDSA Rules / Згідно Правил змагань АСТУ та WDC

 

ENTRIES/ЗАЯВКИ: via www.udsa.com.ua or www.flymark.dance

Closing date for Entries: 20th of November 2016 / Не пізніше 20-го листопада 2016 р.

 

LIVE RESULTS / РЕЗУЛЬТАТИ НАЖИВО: www.flymark.dance

 

FEE / ВНЕСКИ: For couple for one program / з пари за одну програму:

  • Group 1-12 / Група 1-12 – EURO 40; Українські пари сплачують внесок у розмірі 350 грн. з учасника.
  • Groups 13-19 / Групи 13-19 – EURO 35; Українські пари сплачують внесок у розмірі 300 грн. з учасника.
  • Group 20 / Група 20 – EURO 50; Українські пари сплачують внесок у розмірі 500 грн. з учасника.

 

ВХІДНІ КВИТКИ ТА СТОЛИКИ:

- 200 грн. вхідний на одне відділення з місцем на трибуні.

- 250-300 грн. вхідний на одне відділення з місцем за столиком.

Бронювання столиків: 099-133- 77-29 Юля.

 

Training Camp:

23, 24 and 25 of November (groups lectures, private lessons and practices)

Standard: Jonathan WILKINS (USA), Loraine BARRY (England), Lynn MARRINER (England), Massimo GIORGIANNI (Italy)

Latin: Bianka ORSCHITT (Germany), Bryan WATSON (Germany), Carolyn SMYTH (Scotland), Jukka HAPALAINEN (Finland), Slavik KRYKLYVYY (Ukraine)

Booking for Camp and Lessons: soronovych@ukr.net

 

Для участі у тренувальних зборах необхідно надіслати листа електронною поштою з вказанням прізвищ та імен танцюристів, програми участі та контактного телефону не пізніше 20-го листопада 2016 р. Після отримання

заявки організаторами буде надіслано підтвердження участі у зборах.

Участь тренерів пар у зборах – безкоштовно.

Бронювання індивідуальних уроків можливе після отримання заявки на збори.

 

ORGANIZERS / ОРГАНІЗАТОРИ:

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Mobil: +38 (066) 283 7860 (Ігор/Igor), Mobil: +38 (066) 424 1822 (Оксана/Oksana)

E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

 

До зустрічі на змаганнях!

 

JudgesCity / Country
Bialy Janusz /
Foraponova Olga /
Frahm Harald /
Giogianni Massimo /
Hapalainen Jukka /
Kazyra Alena /
Kostov Zlatin /
Kryklyvyy Slavik /
Kulig Krzysztof /
Marriner Lynn /
Orschit Bianka /
Vlokh Dmytro /
Watson Bryan /
Wilkins Jonathan /
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
-- / USA1/3 1/2
FeeriyaBendery / Moldova1/2 1/2
VdokhnovenieBerdyansk / Ukraine3/4 3/4
TangueraBerdychiv / Ukraine1/1 1/1
Nice and easyBournemouth / England1/1 1/1
AlexDanceBrovary / Ukraine2/3 0/0
Prestizh Brovary / Ukraine1/1 1/1
YupiterBrovary / Ukraine1/1 0/0
gloriaChisinau / Moldova1/2 0/0
Dnipro DanceDnipro / Ukraine5/11 0/0
GavanaDnipro / Ukraine4/7 4/7
RenesansDnipro / Ukraine8/21 1/1
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine3/7 2/3
Triumf plusDnipro / Ukraine3/6 3/6
LadushkiDonetsk / Ukraine1/2 1/1
FranceFrance / France1/1 1/1
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine8/24 6/11
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine2/6 1/2
Dream DanceIzmayil / Ukraine2/10 0/0
GratsiyaKamenec-Podilskiy / Ukraine1/1 0/0
aleksKharkiv / Ukraine1/2 0/0
KharkivKharkiv / Ukraine2/4 0/0
KoridaKharkiv / Ukraine2/4 0/0
KredoKharkiv / Ukraine1/1 0/0
KristalKharkiv / Ukraine1/1 1/1
LegendaKharkiv / Ukraine6/8 6/8
LELKharkiv / Ukraine2/2 1/1
LisabondKharkiv / Ukraine8/10 6/8
LotosKharkiv / Ukraine2/2 2/2
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine2/5 0/0
Prem'yerKharkiv / Ukraine1/1 1/1
PrestizhKharkiv / Ukraine1/2 0/0
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine10/20 5/5
RichArtKharkiv / Ukraine2/2 2/2
SiluetKharkiv / Ukraine5/11 5/9
Sputnik DanceKharkiv / Ukraine1/1 1/1
StarDanceKharkiv / Ukraine9/19 8/13
Suzir'yaKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Top -DansKharkiv / Ukraine2/3 2/2
Top-densKharkiv / Ukraine1/1 1/1
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine9/20 5/9
VLA.DANCEKharkiv / Ukraine5/14 4/12
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine3/6 3/4
SerpantinKramatorsk / Ukraine3/5 3/4
AstraKremenchuk / Ukraine1/2 0/0
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine4/12 0/0
MASTERSKryvy Rig / Ukraine1/1 1/1
MaximumKupyansk / Ukraine1/4 1/1
SpektrKupyansk / Ukraine7/11 7/9
----Kyiv / Ukraine2/2 2/2
AltaKyiv / Ukraine10/26 10/21
AntaresKyiv / Ukraine2/3 1/1
AstraKyiv / Ukraine9/16 5/5
AvroraKyiv / Ukraine3/5 2/2
BalansKyiv / Ukraine8/17 7/12
BIG DanceKyiv / Ukraine6/6 5/5
Bodi FitKyiv / Ukraine13/19 9/9
ConcordKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance AvenueKyiv / Ukraine2/3 1/1
Dance MaximumKyiv / Ukraine3/6 2/2
Dance OlympKyiv / Ukraine1/1 1/1
DANCE STARKyiv / Ukraine7/20 5/9
DanceLandKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dans-stilKyiv / Ukraine9/18 6/9
Dans-TsentrKyiv / Ukraine20/29 15/19
DC-75Kyiv / Ukraine1/1 1/1
Denis Parfonov Dance StudioKyiv / Ukraine1/1 0/0
Dinamo-KiyivKyiv / Ukraine1/1 1/1
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine4/9 4/9
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine1/2 0/0
ENERGYKyiv / Ukraine2/3 2/2
FamilyKyiv / Ukraine5/5 4/4
FavorKyiv / Ukraine21/32 19/25
FavoritKyiv / Ukraine2/3 0/0
GalateyaKyiv / Ukraine1/1 0/0
Inter-DanceKyiv / Ukraine22/34 21/32
LibertaKyiv / Ukraine2/3 0/0
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine3/3 3/3
MaksimumKyiv / Ukraine29/48 28/41
MiDiYaKyiv / Ukraine1/3 1/2
MifKyiv / Ukraine5/10 4/6
Nika-DansKyiv / Ukraine3/9 0/0
No clubKyiv / Ukraine2/2 2/2
OltimaKyiv / Ukraine5/12 5/8
Original Dance SchoolKyiv / Ukraine2/4 2/2
Panda PlyusKyiv / Ukraine1/1 1/1
ReveransKyiv / Ukraine2/4 1/1
ReveransKyiv / Ukraine2/4 1/1
Rick RoseKyiv / Ukraine18/37 10/15
SerpantinKyiv / Ukraine2/3 2/3
ShansKyiv / Ukraine21/42 19/32
Sobol densKyiv / Ukraine1/2 1/2
Special oneKyiv / Ukraine2/4 2/3
Sport-DansKyiv / Ukraine5/8 2/3
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/2 1/2
StarDanceKyiv / Ukraine2/3 2/3
StarWayKyiv / Ukraine2/4 2/3
SupadansKyiv / Ukraine4/6 2/2
TandemKyiv / Ukraine1/1 1/1
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine3/5 3/5
TempKyiv / Ukraine3/5 2/4
TEMPKyiv / Ukraine2/2 1/1
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine1/1 1/1
TORNADOKyiv / Ukraine4/5 2/3
UnisonKyiv / Ukraine2/3 1/2
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Viktoriya AKyiv / Ukraine4/9 3/3
YuventaKyiv / Ukraine8/11 6/6
ZoryaniyKyiv / Ukraine3/9 2/5
Princeps Dance AcademyLondon / England1/1 1/1
TandemLubny / Ukraine1/3 1/2
AelitaLviv / Ukraine6/11 4/6
CrystalLviv / Ukraine5/11 3/4
Dance 42Lviv / Ukraine1/1 1/1
VikadansLviv / Ukraine7/12 3/6
AurumMinsk / Belorus1/2 1/2
ELITMinsk / Belorus1/4 1/4
FiestaMinsk / Belorus1/2 0/0
SigmaMinsk / Belorus2/6 2/6
No clubMoscow / Russia1/1 1/1
SobolMoscow / Russia1/1 0/0
Belyy KlubOdesa / Ukraine6/15 5/13
DiamantOdesa / Ukraine4/9 3/6
DYuSSh №1Odesa / Ukraine11/17 11/15
PrestizhOdesa / Ukraine1/2 0/0
San-RemoOdesa / Ukraine2/4 2/4
EnigmaOrihiv / Ukraine1/2 0/0
MarsVasylkyv / Ukraine2/2 0/0
FeyeriyaVerhnyodniprovsk / Ukraine6/19 0/0
BoleroVinnitsa / Ukraine1/4 1/2
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine1/2 1/2
OlimpiyaVinnitsa / Ukraine1/1 1/1
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine2/2 0/0
DSFVyshgorod / Ukraine4/6 3/4
Dinamo-ZaporizhzhyaZaporizhzhya / Ukraine6/12 5/8
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine5/9 3/4
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine6/12 4/6
GrandZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
Imperiya tantsyuZaporizhzhya / Ukraine4/6 4/5
StarDanceZaporizhzhya / Ukraine1/2 0/0
Dans MaysterZolotonosha / Ukraine1/1 1/1
KarnavalМаріуполь / Ukraine1/1 1/1
FeeriyaМелітополь / Ukraine1/1 1/1
OrionМелітополь / Ukraine4/4 4/4
Viktoriya PrestizhМелітополь / Ukraine2/4 2/4
GarmoniyaМиколаїв / Ukraine3/8 2/3
GratsiyaМиколаїв / Ukraine2/3 1/1
ModernМиколаїв / Ukraine4/6 3/4
NyuansМиколаїв / Ukraine1/1 1/1
OlimpiyaМиколаїв / Ukraine3/4 3/3
ProfiМиколаїв / Ukraine1/3 1/1
DinamoОвідіополь / Ukraine1/4 0/0
Avia-DensПолтава / Ukraine1/2 0/0
Dinamo PoltavaПолтава / Ukraine3/4 0/0
DuetПолтава / Ukraine1/2 1/2
Gold StarПолтава / Ukraine3/4 3/3
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine1/2 0/0
FleshРівне / Ukraine2/4 2/4
Vega-DanceРівне / Ukraine5/10 2/2
TvistСтарокостянтинів / Ukraine1/2 1/1
SMAFTСуми / Ukraine7/12 2/3
AlyansТернопіль / Ukraine3/6 3/5
ArsТернопіль / Ukraine3/6 2/5
EdelveysУкраїнка / Ukraine2/2 2/2
Adeona khersonХерсон / Ukraine1/1 1/1
LatinosХерсон / Ukraine1/2 1/2
Lider-DanceХерсон / Ukraine2/3 2/3
PromenadХерсон / Ukraine1/1 1/1
EdelveysХмельницький / Ukraine2/5 0/0
ImperialХмельницький / Ukraine1/2 0/0
USPIKhХмельницький / Ukraine9/19 8/12
Art-danceЧеркаси / Ukraine1/2 1/1
CrystalЧеркаси / Ukraine1/1 1/1
iStyleЧеркаси / Ukraine6/12 5/6
LileyaЧеркаси / Ukraine3/16 2/4
MiridanceЧеркаси / Ukraine1/1 1/1
STILЧеркаси / Ukraine2/2 0/0
DanceLifeЧернівці / Ukraine11/22 10/19
LibidЧернівці / Ukraine6/12 5/10
GloriyaЧернігів / Ukraine4/13 3/7
Level UpЧернігів / Ukraine7/18 2/3
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i TatyanyЧорноморськ / Ukraine1/3 1/3